23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MÜNASEBETİYLE
KAYMAKAMLIK MAKAMINI ZİYARET
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 99.  ncu  yıldönümü kutlama programı kapsamında Atatürk İlköğretim Okulu 2. Sınıf öğrencisi Ceren TÜRKER ile Sınıf Öğretmeni Hasan KARAKOÇ İlçemiz Kaymakam V. (Bozkurt Kaymakamı) Barbaros AKBULAK’ ı ziyaret etti.
23  Nisan 2019 Salı günü saat, 12.00’ de Kaymakamlık Makamında gerçekleşen ziyarette İlçemiz Kaymakam V. Barbaros AKBULAK 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle makam koltuğunu Ceren TÜRKER’ e devretti. Kaymakamlık Makamını devralan (Sembolik kaymakam) Ceren TÜRKER  duygu ve düşüncelerini ifade ederek günün anlam ve önemine yönelik kısa bir konuşma yaptı. Kaymakamlık Makam koltuğunu öğrenci Ceren TÜRKER’ e devreden Kaymakam V. AKBULAK,  öğrenci Ceren TÜRKER’ e teşekkür ederek kendisi ile birlikte tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.
İlçemizdeki 23 Nisan etkinlikleri Saat. 13.30’ da Atatürk Anıtına çelenk konulması ve akabinde Saat 14.00’ de kapalı spor salonundaki etkinliklerle devam etti.